Головна Сторінка директора Початок нового 2014-2015 навчального року

Початок нового 2014-2015 навчального року

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнена, що зерна науки зростуть у душах наших ліцеїстів урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен  день, кожен крок. Дорогі ліцеїсти! Будьте здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.  Загальновідомо, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави, її захисту і особливо зараз, адже вперше за всі 23 роки незалежності України ми розпочали навчальний рік у стані війни. Переконана, що прагнення до волі, порозуміння, віра у щасливе майбутнє, патріотизм є запорукою Миру у нашій рідній.єдиній Украіні.

З часу нашої останньої зустрічі на сторінках улюбленого «Ліцеїста» пройшло кілька місяців. За цей час ліцеїсти-випускники 2014 року успішно здали ДПА, відмінно пройшли зовнішнє незалежне оцінювання, стали студентами найпрестижніших ВНЗ України, шестеро випускників продовжують навчання за межами України. І, як завжди, переважна більшість наших випускників навчатимуться на місцях державного замовлення. Я хочу побажати удачі кожному з них. Нехай вас, дорогі випускники, супроводжує успіх на вашому шляху. Учіться, трудіться і не забувайте наш ліцей! Удачі вам!

Результат вступної компанії ліцеїстів свідчить про якість освітніх послуг у нашому закладі. Щира вдячність за це вчителям ліцею. Вдячність за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як навчання та виховання наших дітей. Адже саме вчителі сприяють  формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

Вчительська доля така, що одних відпускаємо, а малечу беремо під своє крило. Ось і цього року ліцейну  родину поповнили 34 першачкі, на яких ми покладаємо великі надії.  Сподіваємося, що вони стануть гідною зміною випускникам і не упустять планку, високо підняту учнями нашого ліцею! Дорогі першокурсники! Я впевнена, що ви продовжите славні традиції ліцею та започаткуєте свої. У добрий путь, дорогі мої вихованці!

Зі сторінок нашого «Ліцеїста» хочу подякувати батьківській громаді ліцею за підготовку до нового навчального року, особлива подяка родинам Панченко, Шпак, Нечипоренко, Кодола.

Дякуємо і нашим техпрацівникам, саме вони створили затишок і комфорт у приміщенні ліцею.

Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед ліцеїстами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.