Головна Сторінка директора Випускний вечір - 2014

Випускний вечір - 2014

Дорогі батьки випускників!

Вітаю вас! Ось і виросли ваші діти! Сьогодні останній раз ми назвемо їх учнями, дітьми, а вже завтра вони стануть дорослими, рівноправними членами нашого суспільства. Ви чудові батьки! Інакше не були б ваші діти такі гарні, розумні, впевнені у собі. Випускники ліцею 2014 – гордість нашого закладу! Тільки ваша любов, турбота, розуміння, підтримка допомогли нам подолати всі труднощі і довести усім, що вони найкращі! Дякую вам!

Дорогі мої діти!

Готуючись до цього виступу. Я для себе позначила декілька важливих моментів про які хочу з вами поговорити в наш останній вечір.

Мої відчуття. Не всім випускникам я говорила ці слова, а вам кажу. Мабуть 4 роки дуже маленький проміжок часу, я не встигла ані морально, ані психологічно, ані розумом, ані серцем підготувати себе до розставання. Спочатку вас треба було адаптувати до ліцейного життя, потім закохати в науку, навчити вчитися, навчити відчувати себе частиною європейської спільноти і ще безліч завдань стояли перед нами. І ось нарешті прийшов час, коли з вами можна просто дружити, спілкуватися на рівних, навіть звернутися по пораду, пишатися вами… але прийшов час розлуки.

На фоні останніх подій. Дорогі випускники! Любіть нашу Україну! Любіть її землю, людей, мову! Любіть пісні, традиції! Любіть нашу Смілу, ліцей! Я вірю, що ви справжні патріоти своєї батьківщини!

Напутнє слово. Любі мої діти! Головна мета, яку мріє досягти кожна людина – бути щасливим. Для когось щастя – робота, кар'єра, положення в суспільстві, статус. І це добре. Для когось – родина, щоб поруч була кохана людина, веселі діти, здорові батьки. І це добре. Дехто бачить щастя у вірних, безкорисливих друзях. Дехто у можливості подорожувати, пізнавати світ, а є і такі які мріють присвятити життя захисту безпритульних тварин, а для декого щастя – і перше, і друге, і третє. Немає єдиного рецепту щастя. Кожен має бути щасливим по своєму. В цей вечір я бажаю всім вам щасливої долі!

Знаєте – я впевнена, що кожен з вас досягне в житті всього чого прагне, треба тільки дуже цього хотіти і весь час рухатись в напрямку своєї мети. Ніколи не ставте перед собою маленькі цілі, які легко досягаються, нехай вони будуть, але будуть тимчасові. Ставте перед собою грандіозні, найвищі цілі. Наприклад : хочу стати найкращим хірургом України, або хочу стати президентом країни. Саме так все і буде у вашому житті.

І ще пам'ятайте, що тільки насолоджуючись кожною хвилиною свого життя ви будете щасливі і зможете досягти своєї мрії.

На останок.

Я пишаюся тим, що ви навчалися саме в нашому ліцеї. Ви стали нам рідними. Дуже сподіваюся що і ви полюбили ліцей і будете сумувати. Ми будемо дуже раді, якщо хоча би інколи ви будете повертатися до нас зовсім на трошки, що б розповісти про те як складається ваше життя, про свої здобутки та перемоги. Двері ліцею завжди будуть для вас відчинені!

Кожен рік я дарую своїм випускникам рядки віршів, або прози, які мені дуже близькі. Вам я теж підготувала рядки Наталіїья Ємел'яненко, нехай вони стануть вашим життєвим кредо!

Я из тех, кому нравится жить:
Петь, смеяться, мечтать до рассвета...
Просто так, не за то или это,
я умею любить и дружить.

Я из тех, кому нравится жить...
Слушать сказки и трепетно верить в то,
Что к счастью ведущие двери
Я сумею найти и открыть!!!

Я из тех, кому нравится жить...
Но от лжи задыхаюсь, слабею...
И слезами закапать сумею
Всю планету, коль стану тужить.

Я из тех, кому нравится жить...
С благодарностью Богу молиться,
Чтобы смог ещё век мой продлиться…
Я из тех, кому нравится жить!

Нехай береже вас доля, мої рідні!