Головна Сторінка директора Ось і добіг до завершення ще один навчальний рік

Ось і добіг до завершення ще один навчальний рік

Рік, який був насичений яскравими подіями, значними здобутками, неперевершеними враженнями і, разом з тим, великою тривогою за рідну Україну, душевним болем, смутком і печаллю…Усе було…

Але сьогодні хочу подякувати дорогих ліцеїстів, їхніх вчителів та батьків.

А дякувати, справді, є за що!

20 призових місць на предметних олімпіадах міського рівня, 7 – обласного рівня (вчителі Осадча Р.В., Цвященко П.К., Микитюк О.О., Волошина М.С., Ярмиш Т.Є., Гунько О.А.).

Четвертий рік поспіль ми пишаємося здобутками нашого Андрія Реньгача, який щороку привозить до ліцею перемогу у Всеукраїнській олімпіаді з фізики (учитель Волошина М.С.). Є переможці конкурсу імені П.Яцика (вчителі Береговенко Т.В. та Лісова С.І. ). А 5 ліцеїстів стали призерами обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (наукові керівники Микитюк О.О., Осадча Р.В., Цвященко П.К.). Результатом наукової роботи ліцеїстів є більше 350 сертифікатів переможців всеукраїнських конкурсів «Кенгуру», «Колосок», «Левеня», «Соняшник», «Лелека», «Бобер», «Геліантус», «Патріот», «Кришталева сова», «Мультитест, крок до знань» тощо (керівники Ковтун Л.Г., Осадча Р.В., Волошина М.С., Микитюк О.О., Береговенко Т.В, С.І.Лісова, Цвященко П.К., Валантирець Н.В., Гунько О.А.); перемога у конкурсі науково-технічної творчості для школярів Intel-Техно Україна, яскрава перемога у Національному турі міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності “Енергія і середовище” під гаслом: “Збережемо енергію – збережемо Планету”та подальша участь цього проекту на міжнародному рівні у Норвегії (керівник проектів Валантирець Н.В.).

Мої найщиріші слова вдячності нашим євроклубівцям (керівник Ярмиш Т.Є.). На їх рахунку робота у проектах, участь у різноманітних доброчинних акціях, тренінгах, подорожі, зустрічі з друзями з євроклубів інших міст України та Європейських держав.

Особлива подяка юним талантам нашого закладу, які сміливо увійшли у літературні кола Черкащини (керівник Береговенко Т.В.), нашим спортсменам за здобуті перемоги (вчителі Завгородній П.О. та Коротич І.О.)

Неможливо переоцінити внесок у ліцейне життя президентської ради та учнівського самоврядування (куратори Лісова С.І. та Діденко О.О.). Адже саме з цього і починається цікаве та насичене подіями життя кожного ліцеїста: Вибори президента ліцею, день здоров'я, святкування 100-річчя будівлі ліцею, День народження ліцею, турніри та конкурси під патронатом президентської ради, робота у міжнародному проекті «Навчаймося разом», КВК, День науки, згуртування учнівських колективів – це найважливіші справи саме президентської ради.

Хочу сказати теплі слова подяки бібліотекарю ліцею Рак І.І. за тісну співпрацю ліцеїстів з бібліотеками міста, за велику кількість організованих зустрічей з цікавими людьми.

Заслуговує на щиру подяку і практичний психолог ліцею Коваленко В.В., яка щохвилини тримала руку на пульсі ліцейного життя.

І як же не подякувати людині, яка щовівторка починала свій робочий день з ліцеїстами. Це Вікторія Антоненко – спеціаліст-волонтер обласної громадської організації «Знати, щоб жити». Саме завдяки їй ліцеїсти намагалися шукати відповіді на такі важливі питання: Хто я? Родина і я в ній… Складові особистості… та багато-багато іншого, цікавого.

Науково-методична робота нашого закладу (керівники Бурсевич А.С. та Хуртенко Л.О.) в цьому навчальному році оцінена золотою медаллю Національної виставки-презентації « Інноватика в сучасній освіті» та Дипломом лауреата конкурсу І ступеня у намінації «Інноваційний розвиток Шкіл майбутнього - стратегічний поступ Української освіти», а також Дипломом V Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2014» за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти. 4 червня цього року наш заклад звітує перед високоповажною комісією МОНУ, АПН України про закінчення роботи у всеукраїнському експерименті "Створення сприятливого освітнього середовища як фактору формування компетентного випускника сучасної школи".

Ще одна подія варта того, щоб про неї згадати – це отримання Свідоцтва про атестацію нашого закладу, яке засвідчує високу якість надання ліцеєм освітніх послуг.

Ось таким він був 2013-2014 навчальний рік для ліцейної родини!

Дорогі випускники 2014 року! Саме вам сьогодні особливі слова! Нове самостійне життя, в яке ви вступаєте, по-своєму навчатиме вас. Але, зачинивши за собою двері ліцею, візьміть у життєвий шлях мудрість ваших учителів, надійне плече однокурсників і той оптимізм, з яким ви розв’язували всі проблеми і який є обов'язковою рисою юності.

Хочу побажати вам, щоб завжди з вами було тепло, подароване батьками, і ви могли поділитися ним з оточуючим світом, який сторицею віддячуватиме вам за це. А ще бажаю кожному з вас упевненості у собі, у власних силах, непохитної віри у власний успіх, у велику мету, у свою неповторну долю! Це перша запорука щасливого майбутнього! Хай щедрим на вагомі здобутки та радість буде ваше життя! Хочу бачити вас справжніми людьми, патріотами нашої України, рідної Сміли, ліцею!

Щирі слова вдячності батькам усіх наших ліцеїстів за підтримку, всебічну допомогу й розуміння.

Всій ліцейній родині хочу побажати здоров'я, щастя, добра, миру і благополуччя; літнього ласкавого дощу, теплих сонячних ранків, аромату квітів, місячної доріжки на воді, - всього, що прикрашає життя, зігріває і наповнює серце теплом!