I*EARN

I*EARN - це міжнародна освітня та ресурсна мережа

Це проекти, робота над якими триває як на уроках, так і в позакласній роботі.

Що дають проекти?

• сприяють  взаємонавчанню
  • розвивають  творчість
  • розвивають комунікаційні навички
  • сприяють вивченню іноземної мови
  • допомагають руйнуванню стереотипів
  • дозволяють навчатися кожному на своєму рівні
  • розвивають навички співробітництва
  • міжпредметні  зв”язки - не штучні, а такі ж природні, як у житті
  • проекти дуже близькі до реального життя (досвід невдач)
  • сприяють розвитку комп'ютерних технологій...

Що таке I*EARN?

• неприбуткова    громадська організація, яка об‘єднує понад 11500 шкіл   та   молодіжних організацій   з   понад 100  країн світу
  • застосовуючи    інноваційні технології,   I*EARN надає можливості учням і вчителям всього світу співпрацювати в  освітніх   проектах.

Мета I*EARN - сприяти  кращому взаєморозумінню   між  людьми  та спонукати  їх  до  суспільних  дій, спрямованих  на  те,  щоб змінити  світ  на краще.

Учні з усіх курсів дуже активно працюють з різних тем даного проекту, адже їх досить велика кількість та різноплановість. Ліцеїсти працюють над такими темами, як «Комп’ютерний сленг», «Їх коріння – в Україні», «Мій край – легенда», «Моя Україна», «Ми – за життя без наркотиків», «Вчителю, перед твоїм ім’ям схиляюсь я…», «Что в имени тебе моём». В цьому році кількість тем збільшилась, що свідчить про зацікавленість учнями даним проектом, а це і є нашою основною метою.

Переглянути роботи ліцеїстів та інших учасників проекту I*EARN ви можете завжди, зайшовши на сторінку нашого сайту "Національні проекти"