Головна Новини Зустріч із сучасним письменником Андрієм Курковим.

Зустріч із сучасним письменником Андрієм Курковим.

Автор: Svetlana   
Середа, 30 квітня 2014 14:49

Продовжити  удосконалення своєї літературної майстерності  обдаровані ліцеїстки вирішили, вирушивши до Черкас, де відбулася   творча зустріч із   популярним  в Україні та Європі сучасним письменником Андрієм Курковим.

22 квітня   цей  епатажний  прозаїк  виступив перед  шанувальниками  своєї творчості у  Черкаській  обласній бібліотеці  для юнацтва імені Василя Симоненка.

Митець  особливо  цікавий тим, що, пишучи російською мовою, вважає  себе  українським письменником. Тож і поспілкуватись із ним хотілося саме про логічність подібного поєднання, щоб  спробувати знайти можливі варіанти  мовної  взаємодії. Пан Андрій цікаво розповів про свій творчий шлях, поділився деякими літературними секретами, виявивши у спілкуванні з аудиторією себе як творчу, талановиту, але скромну особистість. Варто зауважити, що Андрій Курков — єдиний письменник країн пострадянського простору, чиї книжки потрапили в топ-десятку європейських бестселерів. Його найпопулярніший роман «Пікнік на льоду» було продано в Україні накладом 150 тисяч примірників — більше, ніж будь-яку іншу книжку будь-якого іншого сучасного українського письменника.  Нині його книги   перекладені 36 мовами світу. Учасницям зустрічі пощастило отримати автограф відомого письменника і навіть сфотографуватися з  популярним у світі письменником.

Далі на юних ліцеїсток чекають нові творчі обрії. Зокрема  Аліна Манько та Катерина Нечипоренко написали поезію, яку поклала на музику композитор- початківець Оксана Вдовиця.  Цю авторську пісню дівчата присвятили рідному місту Смілі та річні Тясмин, яка нині потребує турботи містян. Ліцеїсти І-х та ІІ-х курсів у травні візьмуть активну участь у флеш- мобі «За чистоту Тясмина».