Головна Наукова робота МАН II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН у 2013-2014 н.р.

II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН у 2013-2014 н.р.

ПІБ Навчальний заклад Клас Відділення Секція Результат
1 Яхненко Валерія Сергіївна Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської Ради Черкаської області 11 Мовознавства Українська мова ІІІ місце
2 Жолобченко Катерина Андріївна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" Смілянської міської ради Черкаської області 11 Мовознавства Українська мова ІІ місце
3 Ван'єр Анна Володимирівна Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області 11 Філософії та cуспільство-знавства Журналістика диплом учасника Конкурсу, що виявив високий рівень підготовки
4 Антоненко Анастасія Вікторівна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" Смілянської міської ради Черкаської області 10 Літературознав-ства фолькло-ристики та мистецтвознавства Українська література ІІІ місце
5 Гаращенко Олександра Віталіївна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум" Смілянської міської ради Черкаської області 10 Літературознав-ства фолькло-ристики та мистецтвознавства Фольклористика ІІ місце
6 Назаренко Каріна Костянтинівна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" Смілянської міської ради Черкаської області 10 Літературознав-ства фолькло-ристики та мистецтвознавства Українська література ІІІ місце
7 Кієнко Катерина Миколаївна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум" Смілянської міської ради Черкаської області 9 Літературознав-ства фолькло-ристики та мистецтвознавства Мистецтвознавство ІІ місце
8 Кодола Марина Володимирівна Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області 10 Філософії та cуспільство-знавства Теологія релігієзнавство та історія релігії диплом учасника Конкурсу, що виявив високий рівень підготовки
9 Бардиш Яна Вікторівна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум" Смілянської міської ради Черкаської області 10 Філософії та cуспільство-знавства Теологія релігієзнавство та історія релігії ІІ місце
10 Коваленко Ольга Андріївна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум" Смілянської міської ради Черкаської області 10 Історії Етнологія І місце
11 Панченко Владислав Іванович Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" Смілянської міської ради Черкаської області 11 Історії Історичне краєзнавство диплом учасника Конкурсу, що виявив високий рівень підготовки
12 Даценко Єлизавета Олексіївна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум" Смілянської міської ради Черкаської області 11 Історії Історичне краєзнавство ІІ місце
13 Лавренчук Анастасія Олександр. Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум" Смілянської міської ради Черкаської області 11 Філософії та cуспільство-знавства Правознавство І місце
14 Іщук Неля Станіславівна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум" Смілянської міської ради Черкаської області 9 Історії Етнологія ІІІ місце
15 Лужна Дар'я Русланівна Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області 11 Математики Математика -
16 Латюк Сергій Олександрович Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області 11 Математики Прикладна математика ІІ місце
17 Шем'якін Нікіта Іванович Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" Смілянської міської ради Черкаської області 11 Математики Математичне моделювання ІІІ місце
18 Маслига Юлія Олексіївна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" Смілянської міської ради Черкаської області 10 Фізики і астрономії Експериментальна фізика
19 Мевша Анастасія Віталіївна НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум" Смілянської міської ради Черкаської області 8 Фізики і астрономії Теоретична фізика
20 Лепшеєва Юлія Сергіївна НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум" Смілянської міської ради Черкаської області 9 Фізики і астрономії Астрономія та а строфізика диплом учасника Конкурсу, що виявив високий рівень підготовки
21 Засядько Сергій Сергійович Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" Смілянської міської ради Черкаської області 11 Технічних наук Науковотехнічна т ворчість та винахідництво І місце
22 Сорока Янінна Михайлівна Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області 11 Технічних наук Екологічно безпечні технології та ресурсо-збереження -
23 Веденєєв Максим Володимирович Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області 11 Компютерних наук Мультимедійні систе-ми навчальні та ігрові програми ІІ місце
24 Кугот Андрій Володимирович Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області 11 Компютерних наук Технології програму-вання ІІІ місце
25 Засядько Сергій Сергійович Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" Смілянської міської ради Черкаської області 11 Компютерних наук Інформаційні системи бази даних та системи штучного інтелекту ІІ місце
26 Сачок Костянтин Іванович Смілянська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради 11 Наук про Землю Геологія геохімія та мінералогія ІІ місце
27 Вовк Валерія В'ячеславівна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум" Смілянської міської ради Черкаської області 10 Хімії та біології Валеологія ІІІ місце
28 Галіба Яна Віталіївна Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради Черкаської області 11 Екології та аграрних наук Ветеринарія та зоотехнія -
29 Кульбіцька Марія Олександрівна Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області 10 Хімії та біології Медицина ІІІ місце
30 Булика Тетяна Віталіївна Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області 10 Хімії та біології Валеологія диплом учасника Конкурсу, що виявив високий рівень підготовки
31 Шемонаєва Тетяна Валеріївна Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області 11 Хімії та біології Медицина ІІІ місце
32 Мазур Катерина Олександрівна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум" Смілянської міської ради Черкаської області 11 Хімії та біології Загальна біологія ІІІ місце
33 Шевченко Олена Олегівна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум" Смілянської міської ради Черкаської області 11 Хімії та біології Біологія людини ІІІ місце
34 Борщ Каріна Володимирівна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум" Смілянської міської ради Черкаської області 9 Екології та аграрних наук Агрономія ІІІ місце
35 Пономаренко Максим Іванович Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 Смілянської міської ради Черкаської області 10 Хімії та біології Хімія ІІІ місце
36 Осипенко Ірина Арсенівна Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" Смілянської міської ради Черкаської області 11 Хімії та біології Психологія ІІІ місце