eTwinning Plus

eTwinningPlus – це робочий простір програми eTwinning в рамках Східного партнерства Європейського Союзу.

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.

У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.

А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!

eTwinning Plus Practical Session

Автор: Svetlana
Понеділок, 27 жовтня 2014 12:34

23-24 жовтня у Києві відбулася eTwinning Plus Practical Session, на яку зібралися представники шкіл з різних регіонів України, щоб обмінятись досвідом з реалізації міжнародних проектів та ознайомитись з новим порталом TwinSpace.
Смілянський природничо-математичний ліцей на зібранні представляла учитель англійської мови, незмінний керівник усіх міжнародних проектів у закладі, Тетяна Євгенівна Ярмиш.

Сьогодні спільнота українських учителів-учасників, що постійно навчаються, обмінюються ідеями та разом з учнями пізнають життя інших країн, налічує  понад 300 осіб, які працюють у 165 проектах.

Програма eTwinning Plus відкриває багато нових можливостей для українських шкіл.

Для вчителів – це гарна нагода підвищити мотивацію учнів до навчання та командної взаємодії, розвинути свій творчий потенціал, поділитися власними методиками та перейняти нові підходи до викладання в європейських колег, покращити навички ІКТ.

У 2013-14н.р. у ліцеї було реалізовано три проекти - EUROPEAN MEETINGS, METAMORPHOSES OF THE YEAR, LET ME TELL YOU ABOUT MY PLACE.  Для співпраці з партнерами з 12 країн учні використовували різноманітні  ІТ інструменти та англійську мову для спілкування.

У жовтні 2014р. учні  ІІІ-Б та ІІІ-М курсів розпочали роботу у проекті, який називається, як  і однойменний французький фільм «Auberge Espagnole?»  - ідеоматичний  вислів, що означає суміш різних речей. Навчання за кордоном, проживання під одним дахом студентів з різних країн, мова та культура – ось  неповний  перелік тем,  які обговорюються у цьому проекті.

У листопаді учні  ІІ-М курсу приєднаються  до проекту «True Typical Food»,  у якому  досліджуватимуть  відомі бренди, дізнаються про вимоги до товарів та закони, що захищають права споживача у Євросоюзі. Нашими партнерами в цих проектах є школи з Франції, Італії, Польщі, Німеччини, Греції, Туреччини та Грузії.

Сподіваюсь, що учасники проектів дізнаються багато нового та вдосконалять  свої навички використання ІТ - технологій та спілкування англійською мовою.

Тетяна Ярмиш - учитель англійської мови