2013 рік


з/п
Прізвище, ім’я, по батькові Назва навчального закладу
ІV-Б курс
1 Бойко Марія Валеріївна Одеська юридична академія, адміністративне право
2 Болюренко Ірина Олегівна Запорізький класичний приватний університет, лікар
3 Габлюк Богдан Анатолійович Київський торговельно-економічний університет юридичний факультет
4 Гончар Олена Юріївна Кіровоградський педінститут, факультет іноземних мов,німецька мова
5 Іщенко Катерина Андріївна Запорізький медичний університет, лікувальна справа
6 Керімова Юлія Сергіївна Національний університет державної податкової служби, фінанси і кредит
7 Лавренко Дана Сергіївна ЧІТІ, економічна кібернетика
8 Латенко Марина Олегівна Академія митної служби України, юридичний факультет
9 Махно Анна Валеріївна Київський медичний університет ім. Богомольця- лікувальна справа
10 Мельниченко Євген Олександрович Черкаський технологічний університет,комп'ютерні технеології
11 Миколенко Владислав Іванович Лубенський лісотехнічний коледж, технік лісгоспу
12 Назаров Ярослав Іванович Полтавська стоматологічна академія
13 Ніколенко Валерія Анатоліївна Київський медичний університет ім. Богомольця, лікувальна справа
14 Орлова Наталія Віталіївна Полтавська стоматологічна академія
15 Перехрест Олена Олександрів. Київський університет народної медицини, фармацевт
16 Саргсян Крістіна Цолаківна Одеська юридична академія, слідчий
17 Сугак Богдан Вікторович Національний університет державної податкової служби,фінанси і кредит
18 Темічев Євген Віталійович Академія пожежної безпеки ім. героїв Чорнобиля,
19 Харенко Роман Олександрович Київський політехнічний інститут, факультет приладобудування
20 Харина Ірина Анатоліївна Київський лінгвістичний університет, факультет перекладу
21 Христолюбова Віта Віталіївна Київський медичний університет ім.Богомольця, факультет педіатрії
22 Шаповал Катерина Ігорівна -
ІV-M курс
23 Бакуменко Марина Юріївна Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
24 Безсмола Катерина Володимирівна Національний технічний університет України "Політехнічний інститут"
25 Богородицький Іван Миколайович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
26 Данченко Антон Сергійович Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
27 Демиденко Олександра Юріївна Національний університет біоресурсів і природокористування України
28 Єременко Наталія Костянтинівна Київський національний торговельно-економічний університет
29 Желтяков Сергій Юрійович Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"
30 Захарченко Павло Валентинович Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
31 Кулак Єгор Миколайович Білоцерківський національний аграрний університет (БДАУ)
32 Куліш Єлізавета Ігорівна Київський національний університет будівництва і архітектури
33 Нікіфоров Богдан Віталійович Черкаський державний технологічний університет
34 Парахневич Оксана Олександрівна Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
35 Поліщук Олександр Іванович Українська академія банківської справи
36 Хлівний Павло Миколайович Київський національний університет культури і мистецтва
37 Шуляченко Костянтин Романович Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна