Головна Про ліцей Олімпіади, конкурси, турніри Переможці традиційної ХІІІ весняної ліцейної олімпіади з базових дисциплін - 2012/2013н.р.

Переможці традиційної ХІІІ весняної ліцейної олімпіади з базових дисциплін - 2012/2013н.р.

Місце Прізвище учня Курс Предмет Учитель
І місце Герасимчук Диніл І-М математика Осадча Р.В.
ІІ місце Ніздрачова Аліна І-М математика Осадча Р.В.
І місце Бутрик Сергій ІІМ математика Ковтун Л.Г.
ІІ місце Безпала Таміла ІІ-М математика Ковтун Л.Г.
І місце Реньгач Андрій ІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІ місце Латюк Сергій ІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІІ місце Стеблина Олег ІІ-М математика Осадча Р.В.
І місце Манько Аліна І-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Васильєва Марія І-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІІ місце Нечипоренко Катерина І-Б українська мова Береговенко Т.В.
І місце Кульбіцька Марія ІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Костенко Катерина ІІ-М українська мова Лісова С.І.
ІІІ місце Безпала Таміла ІІ-М українська мова Лісова С.І.
І місце Поправко Євгенія ІІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Дмитренко Юлія ІІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
І місце Кульбіцька Марія ІІ-Б хімія Хуртенко Л.О.
ІІ місце Булика Тетяна І-М хімія Хуртенко Л.О.
І місце Веденєєв Максим ІІІ-М інформатика Микитюк О.О.
ІІ місце Реньгач Андрій ІІІ-М інформатика Микитюк О.О.
І місце Балан Катерина ІІІ-Б інформатика Микитюк О.О.
ІІ місце Остапенко Тетяна ІІІ-Б інформатика Микитюк О.О.
І місце Тихенко Валерія І- історія Гунько О.А.
ІІ місце Копійка Антон І- історія Гунько О.А.
ІІІ місце Лисенко Валерія І- історія Гунько О.А.
І місце Трохименко Альона ІІ- історія Гунько О.А.
ІІ місце Безпала Таміла ІІ-М історія Гунько О.А.
ІІІ місце Остапенко Олександра ІІ-М історія Гунько О.А.
І місце Поправко Євгенія ІІІ-Б історія Гунько О.А.
І місце Герасимчук Даніл І-М фізика Волошина М.С.
ІІ місце Манько Аліна І-Б фізика Гнідая С.А.
І місце Кульбіцька Марія ІІ-Б фізика Гнідая С.А.
ІІ місце Бутрик Сергій ІІ-М фізика Гнідая С.А.
ІІІ місце Булика Тетяна ІІ-Б фізика Гнідая С.А.
І місце Балан Катерина ІІІ-М фізика Волошина М.С.
ІІ місце Реньгач Андрій ІІІ-М фізика Волошина М.С.
ІІІ місце Лужна Дар’я ІІІ-М фізика Волошина М.С.
І місце Васильєва Марія І-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Нечипоренко Катерина І-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Тихенко Валерія І-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Манько Аліна І-Б біологія Цвященко П.К.
І місце Булика Тетяна ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Кульбіцька Марина ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Гончаренко Аліна ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Сторожук Інна ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Стогній Каріна ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
І місце Поправко Євгенія ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Дмитренко Юлія ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
І місце Копійка Антон І-М англ. мова Реез Н.О.
І місце Ніздрачова Аліна І-М англ. мова Ярмиш Т.Є.
ІІ місце Тихенко Валерія І-М англ. мова Ярмиш Т.Є.
ІІІ місце Герасимчук Даніл І-М англ. мова Реез Н.О.
І місце Кодола Марина ІІ-Б англ. мова Реез Н.О.
ІІ місце Ратушня Альона ІІ-М англ. мова Реез Н.О.
ІІІ місце Булика Тетяна ІІ-Б англ. мова Реез Н.О.
І місце Ніздрачова Аліна І-М географія Валантирець Н.В.
ІІ місце Копійка Антон І-М географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Лісовська Анастасія І-М географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Богач Катерина І-М географія Валантирець Н.В.
І місце Безпала Таміла ІІ-М географія Валантирець Н.В.
ІІ місце Трофименко Альона ІІ-М географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Діденко Аліна ІІ-М географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Костенко Катерина ІІ-М географія Валантирець Н.В.
І місце Поправко Євгенія ІІІ-Б географія Валантирець Н.В.
ІІ місце Остапенко Тетяна ІІІ-М географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Кривенда Олександра ІІІ-Б географія Валантирець Н.В.