Головна Міжнародні проекти Connecting classrooms Роботу в проекті «Навчаймося разом» завершено

Роботу в проекті «Навчаймося разом» завершено

14-15 березня у місті Києві пройшла заключна конференція по проекту Connecting Classrooms (Навчаймося разом).

Ліцей на конференції представляли учитель української мови та літератури Тетяна Береговенко та учениці ІІІ-Б курсу Карина Стогній і Юлія Дмитренко.

Протягом двох днів учасники конференції підбивали підсумки роботи і брали участь в різноманітних тренінгах, що мали на меті удосконалити мовні навички та лідерські якості учасників.

Першого дня нам найбільше сподобався тренінг лідерів, у ході якого ми виконували різні командні завдання, наприклад: знайти з-поміж учасників людину, друг якої навчається за кордоном, або ж збудувати вежу з трубочок для соку. Це було справді надзвичайно цікаво та весело. Крім того, виконуючи завдання, ми познайомились краще та знайшли нових друзів.

У кінці першого дня ми з друзями із Севастополя вирішили прогулятися вечірнім Києвом. Під час прогулянки зробили безліч чудових фото, жартували і навіть маленький дощик не зіпсував нам настрій.

Наступний день особливо запам’ятався мовним тренінгом, який для нас провела волонтер Британської Ради – Arche. Було так захоплююче відгадувати професії, задаючи обмежену кількість питань англійською мовою, або ж спланувати, які професії ми б хотіли освоїти за 100 років життя. Дякуючи цьому тренінгу, ми вдосконалили навички спілкування, що є дуже важливим при вивченні іноземної мови.

Отже, заключна конференція, Connecting Classrooms,  як і протягом минулих трьох років, подарувала нам незабутні враження та безцінний досвід.

Карина Стогній, Юлія Дмитренко –
учасниці проекту