Головна Євроклуб Наша діяльність Колоритна Євромасляна

Колоритна Євромасляна

Ах  ця  колоритна, улюблена усіма нами Масляна!

Масляна (Масниця) – свято, яке символізує прощання із зимою і зустріч весни. За церковним традиціям, тиждень масляної носить назву сирного або мясопустного, що пов'язано зі стравами, які готуються протягом цього періоду.
В Україні, в перший день Масляної, за традицією готують млинці на маслі і, звичайно ж, роблять вареники із сметаною і сиром. А потім протягом усього тижня святкують, пригощають один одного смакотою аж до Прощеної неділі.

То як же і нам було не приєднатися до такого чудового дійства, як Масляна, правда зі своїм, ліцейним, колоритом, адже святкували ми – євро масляну.

Кожен курс отримав завдання поцікавитися, як святкується Масляна  у країнах Європи: Польщі, Великобританії, Чехії, Німеччині та інших,- підготувати постери про найвишуканіші страви та традиції, пов’язані зі святкуваннями, та представити на ярмарок приготовлені ласощі.

І як виявилося, дізналися ой як багато чого цікавого.

Наприклад, у Німеччині на Масляну прийнято пекти оладки і готувати домашню ковбасу. Англійці ж не тільки готують, а й беруть участь у змаганнях з бігу наввипередки, та ще й з розпеченими сковорідками, на яких у цей час знаходяться млинці. Не ображають і холостяків у Польщі, їх прийнято пригощати пончиками, оладками, і солодким хмизом, а також – жартівливо тягають за волосся…

Ліцеїстів же з Масляною вітали гуртківці театрального класу: Катя Нечипоренко, Аліна Манько, Наташа Черв’як, Оксана Вдовиця, Роман Король, Денис Ткаченко, Роман Купріян, Марина Кодола, Вероніка Яковенко, Інна Сторожук. Вони разом з керівником гуртка Оленою Олексіївною Діденко підготували дійство про святкування Масляної в Україні:  про народження Колодки, про смачне частування, про веселощі та ігрища, про зустріч весни… А як зачарували усіх веснянки, які діти виконували акапелло та під супровід чарівної мелодії сопілки.

А яким різноманіттям страв пишався кожен стіл. І чого тут тільки не було: і млинці з різними начинками, і вареники з сиром, і солодкий хмиз, і пончики, і ватрушки, і кнедлики, і кренделики та налісники, пироги та пиріжечки, а ще узвар та різні солодкі напої… Кожен міг для себе обрати улюблену страву і за символічну плату  поласувати нею.Смакота була неймовірна!!!

А ще ми усі зрозуміли, що такі свята об’єднують, приносять радість від спілкування, від  спільної справи…

Ах  ця  колоритна, улюблена усіма нами Масляна! І як шкода, що усе хороше так швидко закінчується.