Головна Наукова робота МАН II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН у 2012-2013 н.р.

II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН у 2012-2013 н.р.

№ з/п Прізвище, ім’я учня Школа Клас Секція/відділення Місце, результат
1

Жолобченко Катерина

гімназія 10 Мовознавство ІІ
2

Максименко Олександра

гімназія 10 Мовознавство ІІІ
3

Задорожня Аліна

гімназія 11 Літературознавство ІІ
4

Гончаренко Ольга

ЗОШ №1 11 Літературознавство ІІ
5

Теслевич Анастасія

колегіум 11 Журналістика ІІІ
6

Соколенко Юліана

гімназія 11 Літературна творчість ІІ
7

Єгорова Тетяна

колегіум 11 Літературна творчість ІІ
8

Гаращенко Олександра

колегіум 9 Фольклористика ІІ
9

Галактіонова Олена

гімназія 11 Мовознавство ІІ
10

Зайцева Вікторія

ЗОШ№1 11 Світова література грамота
11

Рак Владислав

ЗОШ №1 11 Релігієзнавство -
12

Бардиш Яна

колегіум 9 Релігієзнавство ІІ
13

Глізнецова Анастасія

колегіум 11 Етнологія ІІ
14

Шелудько Євгеній

ЗОШ №12 11 Правознавство ІІІ
15

Лавренчук Анастасія

колегіум 10 Правознавство ІІ
16

Панченко Владислав

гімназія 10 Історичне краєзнавство -
17

Даценко Єлизавета

колегіум 10 Історичне краєзнавство ІІ
18

Присяжний Віталій

колегіум 11 Історія України ІІІ
19

Осьмачко Олена

ЗОШ №1 11 Мультимедійні системи ІІІ
20

Скульський Владлен

колегіум 11 Технології програмування І
21

Веденєєв Максим

ліцей 10 Комп. системи та мережі ІІІ
22

Парахневич Оксана

ліцей 11 ІКТ та системи ІІІ
23

Засядько Сергій

гімназія 10 Безпека інформац. та телекомунікац. систем ІІ
24

Коваленко Антон

колегіум 9 Астрономія грамота
25

Бакуменко Марина

ліцей 11 Експеримент. фізика ІІІ
26

Безверхий Олексій

гімназія 9 Теорет. фізика -
27

Желтяков Сергій

ліцей 11 Теорет. фізика ІІІ
28

Демченко Максим

гімназія 11 Економіка ІІІ
29

Цюмрак Марина

ЗОШ 17 11 Математика грамота
30

Пруденко Тетяна

ЗОШ №7 11 Математика ІІІ
31

Тупчієнко Дмитро

ЗОШ №7 11 Математичне моделюв. -
32

Безносюк Тетяна

ЗОШ №7 11 Математичне моделюв. ІІІ
33

Шемякін Нікіта

гімназія 10 Прикладна математика ІІІ
34

Поліщук Олександр

ліцей 11 Прикладна математика ІІІ
35

Ніколенко Валерія

ліцей 11 Хімія ІІІ
36

Гончаренко Андрій

СШ№5 10 Хімія -
37

Шевченко Олена

колегіум 10 Біологія людини ІІ
38

Лисенко Яна

гімназія 11 Медицина ІІ
39

Гресь Мар’яна

колегіум 9 Екологія ІІ
40

Мазур Катерина

колегіум 10 Охорона довкілля грамота
41

Литвин Олександр

ЗОШ №1 11 Ветеренарія та зоотехніка ІІІ
42

Гончарук Артем

ЗОШ №1 11 Агрономія -
43

Білан Анастасія

ЗОШ №1 11 Лісове господарство ІІІ