Головна Новини Поетичні дні в ліцеї «Смілянщина літературна»

Поетичні дні в ліцеї «Смілянщина літературна»

Автор: Svetlana
Вівторок, 19 лютого 2013 18:26

Смілянщина багата на творчих людей,  зокрема на письменників та поетів.

Так у цьому  році свій 60-ий ювілей  відмічає Анатолій  Тимофійович Горбівненко  - поет та гуморист. З нагоди цієї дати  15 лютого  у природничо-математичному ліцеї була організована  зустріч під назвою «Смілянщина літературна». На зустрічі були присутні  ліцеїсти  1-Б і 2-М курсів, яку організувала  бібліотекар  І.І. Рак.

Учні мали змогу ближче познайомитися з творчістю Анатолія Тимофійовича. Ліричні вірші, жарти, байки, гуморески, пересмішки – усе це неповний перелік жанрового розмаїття поета. Його творчий ужинок складають збірки: «Парнасівські будні» (1992), «Добрий день», «Покотьоло» (2003), книга віршів для дітей «Кораблик» (1993). А ще Анатолій Горбівненко впорядкував дві колективні збірки: «Мелодії джерел» (Смілянщина літературна)  та антологію гумору Черкащини «Перепустка в безсмертя» (2005). Гумористичний набуток письменника пошанований високою літературною премією імені Л. Глібова. Він є членом Національної спілки письменників та Національної спілки журналістів України.

Поет читав свої вірші та байки, ділився своїми планами на майбутнє щодо творчості. Присутні ліцеїсти  прониклись  атмосферою гумору і сатири та  поділилися власними здобутками на поетичній ниві.

А.Т. Горбівненко подарував ліцею одну зі своїх останніх збірок «Перепустка в безсмертя» (2005) із дарчим підписом.

Зустріч залишила лише приємні враження, адже сьогодні у швидкоплині життя чомусь так складно знайти бодай хвилинку для радості.