Головна Євроклуб Наша діяльність Зберегти дитячу віру у казку!!!

Зберегти дитячу віру у казку!!!

Традиційно, до свята Святого Миколая, євроклуб ліцею провів акцію «Збережемо дитячу віру в казку» по збору солодощів та іграшок для подарункових наборів найменшим учням спеціальної  школи-інтернату.

Ліцеїсти, відгукнувшись на цю акцію, створили справжню святкову майстерню Святого Миколая у штабі євроклубу,  де й було сфомовано 50 подаруночків.

19 грудня група учнів ліцею завітали  до спеціальної школи - інтернату, щоб привітати найменших учнів зі святом і зберегти віру в казку в маленьких серцях школярів.

Солодощі та м’які іграшки припали до душі малечі і вони щиро дякували ліцеістам.

А самі євроклубівці відчували себе справжніми Миколаями, адже змогли подарувати хвилинки радості і задоволення малечі, якій так потрібно вірити у свято, у казку!!!