Останні новини


Найкращий подарунок до Свята дорослішання...

Учні ІІ курсу (9 класу) відсвяткували свій урочистий вечір з нагоди отримання свідоцтв про базову середню освіту поїздкою в Західну Україну.

Три насичені різноманітними подорожами та екскурсіями дні залишили по собі незабутні враження.

У  місті Лева, звісно ж, відвідали майстерню шоколаду та оглянули місто з висоти Львівської ратуші, побували на Личаківському кладовищі та помилувалися на краєвиди міста з Високого замку.

Змістовну пішохідну екскурсію середньовічним Львовом провів екскурсовод пан Вадим.

Але найбільше запам'яталася подорож львівськими підземеллями у супроводі пані Наталії. ЇЇ доброзичливість, харизма та неабиякі знання вразили всіх. Навіть хлопчаки завмирали, слухаючи трагічну історію про Галшку Острозьку в підземеллях ордену домініканців та замислювалися, уявляючи себе алхіміками в музеї-аптеці.

 

Фінал навчанню, ура - канікули!

У п'ятницю, 16 червня, відбулося закриття літньої наукової школи "Паросток" та пришкільного відпочинкового табору.
На підсумковій лінійці відбулося нагородження найактивніших учасників ліньої наукової школи подяками та солодкими  подарунками, дякували вчителям за цікаво, нестандартно та змістовно проведені заняття, вручали нагороди учасникам інтелектуальних конкурсів та змагань, що відбулися упродовж 2016-2017 н.р.

Завдання на літо отримали, але головне з них - добре і цікаво відпочити, аби з початком нового навчального року проявити якомога яскравіше та повніше свої здібності та таланти, прославляючи здобутками себе та рідний ліцей!

Гарного літа!!! Wink

 

Незабутній день, проведений у таборі відпочинку...

У рамках роботи пришкільного табору відпочинку, що функціонував на базі ліцею протягом трьох тижнів, відбувся Олімпійський день, або, так званий, День Здоров’я.

У цей день неначе сама природа вирішила посприяти ліцеїстам, адже погода була просто відмінною: прохолодно, сонечко закрилося легенькими хмаринками, неначе вуаллю, та інколи дозволяло собі підглядати: а що ж то таке відбувається на ліцейному подвір’ї?

А діти ніби ожили опісля тривалої спеки: грали у футбол та волейбол, скакали на скакалці, набивали м’яча, кидали штрафні кидки у баскетбольне кільце, утримували планку, вибивали повітряні кульки, попадали з певної дистанції тенісними м’ячиками у ціль. А хтось просто вештався подвір’ям, підтримуючи своїх однокурсників та шукаючи заняття для себе.

І  знаходив-таки  собі заняття до душі.

 

Нестандартний "урок" фінансової грамотності

14 червня до літньої наукової школи "Паросток" завітали наші друзі з Черкаського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу "Університет банківської справи". Це викладачі Михайло Андрійович Ребрик, доцент кафедри фінансів та банківської справи і Микола Вікторович Руденко, доцент кафедри економіки та управління, студентки Тетяна Пошелюзна і Людмила Кононенко.
Вони підготували для ліцеїстів цікаву гру, яка вчить спотерігати, аналізувати, робити висновки, інтегруватися у нове соціо-культурне середовище (на прикладі двох ігрових цивілізацій). На основі отриманих даних вчитися встановлювати торгівельно-економічні зв'язки. Ліцеїсти із захопленням  включилися у запропонований захід, упродовж 2,5 годин активно працювали, навчалися та "торгували" з сусідньою цивілізацією.
Це був ще один крок до тісної співпраці ліцею з Інститутом банківської справи з метою профорієнтації.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 234